Obogatitvene dejavnosti

OBOGATITVENE DEJAVNOSTI

Poleg osnovnega programa bomo v sodelovanju z osnovno šolo, občino Kanal ob Soči, TIC Kanal, Zavodom za zdravstveno varstvo in zunanjimi sodelavci izvajali tudi dejavnosti, ki bodo popestrile in obogatile življenje otrok v vrtcu. Izvajamo jih v sklopu dnevnega programa. Z njimi bogatimo vrtčevsko okolje, da bi bilo še prijetnejše za otroke in starše. Izvajajo jih strokovne delavke vrtca oziroma zunanji sodelavci.

Te dejavnosti so:

  • Tema ob Tednu otroka: »Zakaji in zatoji radovednosti« (2. – 8. oktober).
  • Mesec požarne varnosti:  Varna šola, varen vrtec – sodelovanje vseh reševalnih enot (prikaz dejavnosti),
  • Tradicionalni slovenski zajtrk: 17. november – slogan: Kruh za zajtrk, super dan.
  • Veseli december.
  • Pustno rajanje.
  • Srečanje vrtcev Kanal – Deskle.
  • Zaključek šolskega leta.
  • Medgeneracijsko sodelovanje.
(Skupno 253 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost