Obogatitvene dejavnosti

OBOGATITVENE DEJAVNOSTI

Poleg osnovnega programa bomo v sodelovanju z osnovno šolo, občino Kanal ob Soči, TIC Kanal, Zavodom za zdravstveno varstvo in zunanjimi sodelavci izvajali tudi dejavnosti, ki bodo popestrile in obogatile življenje otrok v vrtcu. Izvajamo jih v sklopu dnevnega programa. Z njimi bogatimo vrtčevsko okolje, da bi bilo še prijetnejše za otroke in starše. Izvajajo jih strokovne delavke vrtca oziroma zunanji sodelavci.

Te dejavnosti so:

  •  Prireditve ob Tednu otroka: »Skup se mava fajn« (3. – 9. oktober).
  • Mesec požarne varnosti.
  • Tradicionalni slovenski zajtrk.
  • Veseli december.
  • Pustno rajanje.
  • Srečanje vrtcev Kanal – Deskle.
  •  Zaključek šolskega leta.
  • Medgeneracijsko sodelovanje.
(Skupno 191 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost