Pozdravljeni starši!

Pošiljam vam obvestilo o spletnem predavanju na aktualno temo: Obvladovanje napetosti doma. V spodnji objavi najdete vse potrebne informacije.

Lepo vas pozdravljam, Nevenka Skrt

Vabljeni na brezplačni webinar Obvladovanje napetosti doma.
KDAJ?
Petek, 10.4.2020 ob 10.00 uri

V teh časih nas je večina v podobni situaciji – bližajo se praznični dnevi, mi pa smo prezaposleni z delom od doma ter hkrati skrbjo za otroke in njihovo šolanje, igro in gibanje, pripravo obrokov iz zalog, usklajevanje s partnerjem. Pogosto nam zmanjka časa zase ali pa nimamo na voljo prostora, kamor bi se lahko umaknili na samo, manjkajo nam prijatelji in druženja v naravi…

V takih situacijah doma rado pride do napetosti in konfliktov, zato smo za vas pripravili brezplačni webinar Obvladovanje napetosti doma, v katerem bomo predstavili načine kako se uspešno spopasti s stresom in napetostmi znotraj družine in kako jih odgnati, da bodo prihajajoči praznični dnevi mirni in veseli ter brez nepotrebnega stresa.

Ob tem vas vabimo, da nam tudi vi zaupate, s kakšnimi težavami se v tem času soočate doma, kaj vas spravlja v stres in do kakšnih napetosti prihaja ter kako se soočate s tem.

Webinar bo vodil Marko Iršič, ki bo odgovarjal na vaša vprašanja in predstavil učinkovite tehnike za obvladovanje napetosti in stresa doma ter vam zaupal veščine uspešnega reševanja konfliktov z vašimi najdražjimi.

Prijave in vprašanja nam pošljite na info@rakmo.siDodatne informacije v zvezi z webinarjem boste prijeli ob potrditvi prijave.

Lepo vabljeni!

Webinar bo vodil Marko Iršič, ki je eden vodilnih slovenskih strokovnjakov na področju komunikacije in obvladovanja konfliktov, predavatelj, mediator in trener mediatorjev. Napisal je vrsto poljudnih člankov ter knjige Umetnost obvladovanja konfliktov (2004), Mediacija (2010), Communication Wellness (2017), Conflict Competence (2017) in Komunikacijska blaginja (2019). Je ustanovitelj Zavoda RAKMO, v okviru katerega vodi seminarje in delavnice s področja medosebnih odnosov, komunikacije, mediacije, obvladovanja konfliktov, obvladovanja težavnih strank in obvladovanja stresa doma in v tujini.

Lepo vabljeni, da se nam pridružite na naših  izobraževanjih!

Za vsa dodatna vprašanja in več informacija smo vam z veseljem na voljo, zato nam pišite na info@rakmo.si ali nas pokličite na 01/436 41 17 ali na 040/731 431.