Dragi starši!

Le vprašanje časa je bilo, kdaj se bo COVID 19 pojavil tudi v naših krajih. Včeraj zvečer smo bili obveščeni o prvi oboleli osebi med našimi strokovnimi delavkami v vrtcu. Posledično NIJZ naroča naslednje:

– da vsi otroci, ki so bili v petek, 17.7.2020, vključeni v določeno skupino, takoj nastopijo karanteno (starši teh otrok so bili obveščeni po eAsistentu, domov bodo prejeli pošto NIJZ z navodili in tabelo za beleženje zdravstvenega stanja otroka),

– da določeni zaposleni prav tako nastopijo karanteno in

– da za ostale otroke vrtec ostaja odprt.

V vrtcu nadaljujemo z izvajanjem dejavnosti po navodilih NIJZ, kot tudi z ukrepi ob pojavu virusa. Obstaja možnost, da v prihodnjih dneh vrtec začasno zapre svoja vrata, zato vas prosimo, da redno spremljate svojo elektronsko pošto in spletno stran vrtca.