Spoštovani starši

Vsem, ki ste nam pomagali pri selitvi vrtca, se iskreno zahvaljujemo. Prav vi ste omogočili, da naše malčke lahko sprejmemo v novem vrtcu že v ponedeljek, 23.6.2014, in jim s tem polepšamo zaključek šolskega leta 2013/14.

Navodila za lažjo orientacijo

VHOD v vrtec je skozi glavni vhod – ob glavni cesti.

GARDEROBE ZA OTROKE so razdeljene v tri sklope (kot v starem vrtcu):

• Garderobne omarice z rumenimi obešalniki so namenjene skupinam zelenega,oranžnegavijola in mavričnega škrata. Garderobice so nameščene ob glavnem vhodu na levo.
  • Garderobne omarice z rdečimi obešalniki so namenjene skupinam rumenega škrata. V ta prostor pridete od vhoda naravnost do večnamenske avle, od tam pa zavijete na levi hodnik. Garderobice se nahajajo nasproti igralnice številka 3 (talna označba).
  • Garderobne omarice z modrimi obešalniki so namenjene skupinam rdečega in modrega škrata. V ta prostor pridete od vhoda do večnamenske avle, od tod pa po desnem hodniku do konca vrtca.

SEZNAM IGRALNIC in pot njih

Vsaka igralnica je označena s talno značbo pred vrati (številka) ter napisom  na vratih:

• Igralnica 1 = skupina rdeči škrat z Blanko Černe in Petro Kristien
  • Igralnica 2 = skupina modri škrat z Valentino Cigoj in Andrejko Skok

Igralnici 1 in 2 sta čisto na koncu vrtca (zadnji atrij).

• Igralnica 3 = skupina rumeni škrat s Petro Čelešnik in Katarino Kavčič
  • Igralnica 4 = skupina rumeni škrat z Valentino Dugar in Petro Bucik

Igralnici 3 in 4 se nahajata na levem hodniku tik za večnamensko avlo.

• Igralnica 5 = skupina zeleni škrat z Moniko Rutar in Darjo Pirih
  • Igralnica 6 = skupina oranžni škrat s Tonico Bratina in Anito Cigoj
  • Igralnica 7 = skupina vijola škrat z Miro Gerbec in Majdo Markič

Te tri igralnice se nahajajo levo od garderobe z rumenimi obešalniki (prva garderoba ob vhodu – levo).

• Igralnica 9 = skupina mavrični škrat z Majdo Kralj in Tino Manfreda

ima vhod iz večnamenske avle – desno.

Otroci se ob prihodu v vrtec preobujejo in odložijo čevlje, jopice ter torbice v svoji garderobi. Otroke in starše prosimo, da si pred vstopom v vrtec temeljito očistite obuvala.

Do 7.00 se otroci zbirajo v igralnici 2 – igralnica čisto na koncu vrtca.

V vrtcu še nimamo telefona, zato morebitna sporočila posredujte v tajništvo.

DOMOFON

Vhodi v vrtec bodo predvidoma med 8.30 in 14.00 zaprti (natančen urniku odprtja bo objavljen naknadno). V kolikor boste morali v vrtec v tem času, boste pozvonili na domofonu – vsaka igralnica ima svoj gumbek za klic.

S strpnostjo in vzajemno pomočjo bodimo vzor našim malčkom.

LEP in PRIJETEN ZAČETEK v našem prenovljenem vrtcu!

Otroci, veselimo se dela v novih prostorih in vas že nestrpno pričakujemo!